منوهای نصب در پنل مدیریت

مرکز تخصصی آپا

درباره ما

ما در دانشگاه علوم پزشکی ایران - معاونت بین الملل دانشگاه هستیم !
dark-and-light

مرکز تخصصی آپا

تیم امداد و پشتیبانی رخدادهای رایانه ای دانشگاه علوم پزشکی

  • معرفی مرکز تخصصی آپا

با عنایت به فراگیر شدن تجهیزات دیجیتالی و الکترونیکی در زیر ساخت­های کشورها تهدیدات حوزه سایبری بسیار پر رنگ­تر و مهلک­تر از گذشته هر کشوری را تهدید می­کنند. حملات بدافزارهای استاکت­نت، فلیم و رجین که خاص منظوره با حمایت دولتی و صرف هزینه و زمان فراوان برای آسیب زدن به صنایع و زیر ساخت کشورها طراحی شده بودند، نشان داد که کسب و انتقال دانش، آن هم بصورت بومی تنها راه حل شناسایی به موقع و مقابله با این گونه بدافزارها و حملات هستند. این امر سبب شد تا معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان اولین دانشگاه در حوزه علوم پزشکی در کشور، اقدام به تاسیس مرکز تخصصی آپا و اخذ مجوز­های لازم از سازمان فناری اطلاعات و ارتباطات نماید.

این مرکز با بهره گیری از تجارب و دانش علمی متخصصین خود و با استفاده از مجهزترین آزمایشگاه های تحلیل بدافزار، تست نفوذ و تحلیل کلان داده­ ها ضمن تولید ابزارهای امنیتی متعدد، پیچیده ترین خدمات حوزه امنیت در سامانه­ های نرم افزاری و شبکه ­های کامپیوتری را بومی سازی نموده و آمادگی خود را برای ارائه خدمات مذکور شامل اَمن سازی شبکه­ های کامپیوتری و زیر ساخت­های نرم افزاری، تست نفوذ، کشف آسیب پذیری، مدیریت ریسک، امداد رایانه­ای، کشف و خنثی­ سازی بدافزارها، آزمون و صدور گواهی­نامه کیفیت امنیت و آنالیز کلان داده­ ها و شبکه­ های اجتماعی به سازمان­­ها و نهادهای متقاضی اعلام می­دارد.

Trending Courses

  • هیات مؤسس و متخصصین همکار

مرکز تخصصی آپا دانشگاه علوم پزشکی ایران با جذب برترین اساتید و افراد متخصص در گرایش­های مختلف امنیت شامل امنیت سامانه ­های سخت افزاری، نرم افزاری، شبکه­ های ارتباطی و رمزنگاری سعی در افزایش کیفی و کمی محصولات و خدمات خود نموده است.

team4

دکتر [ سمت ]

 

team4

Marry Parker [ Web Design ]

 

team4

James Parker [ Web Design ]

 

team4

دکتر سیدجواد حاج میراسماعیل [ سمت ]

 

ارتباط با ما

نشانی: تهران - بزرگراه شهید همت غرب -بین تقاطع شیخ فضل ا... نوری و شهید چمران - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران - معاونت بین الملل دانشگاه

تلفن : 86702030- 021
رایانامه : admin@apaiums.ir

دسته بندی های دوره

اعتبارسنج کدگواهی نامه پایان دوره

افراد آنلاین

There are no users currently online
کلیه حقوق قانونی این وبسایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد. طراحی و اجرا : توسلی نیک